Deset tisíc životů

Deset tisíc životů - Michael Poore | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Poore
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deset tisíc životů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deset tisíc životů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Poore. Číst Deset tisíc životů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milo se probudil u vody, jako už bezmála desettisíckrát. Smrt tam seděla s ním, s překříženýma nohama. Byla tam pokaždé, když se probral, dívala se na něj těma svýma slzícíma, citlivýma očima, zahalená do dlouhých černých vlasů. Ne že by tam musela být. Mohla ho prostě zhasnout a nechat ho, ať se vzbudí sám. Nikdy to ale neudělala. Ani jednou. „Suzie,“ zašeptal. (Neměla ráda, když se jí říkalo „Smrt“. Není se čemu divit.)


...isíc životů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Ko Un: Deset tisíc životů - Nakladatelství DharmaGaia ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Deset tisíc životů. Michael Poore. Milo se probudil u vody, jako už bezmála desettisíckrát. Smrt tam seděla s ním, s překříženýma nohama. Deset tisíc životů bych doporučil zejména fanou ... Deset tisíc životů | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Smrt tam seděla s ním, s překříženýma nohama. Deset tisíc životů bych doporučil zejména fanouškům netradiční fantastiky, kteří mají rádi tu dystopický, tu humorný, většinou však až mrazivě realistický portrét dnešní a možné budoucí společnosti. Deset tisíc životů bych doporučil zejména fanouškům netradiční fantastiky, kteří mají rád...SOUVISEJÍCÍ KNIHY