Histronauti - Egyptské dobrodružství

Histronauti - Egyptské dobrodružství - Frances Durkinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Frances Durkinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Histronauti - Egyptské dobrodružství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Histronauti - Egyptské dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frances Durkinová. Číst Histronauti - Egyptské dobrodružství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historie nikdy nebyla tak zajímavá. Vzrušující kombinace poznávání a zábavných aktivit! Máš srdce dobrodruha, miluješ záhady a nebojíš se cestovat v čase? Tak se přidej k Histronautům! Tři kamarádi a jeden kocour mají namířeno do starověkého Egypta a rádi tě vezmou s sebou. Budete prozkoumávat hrobky dávných vládců nebo luštit hieroglyfy. Odhalíte tajemství mumifikace, zjistíte, zda Egypťané věřili v posmrtný život a které bohy uctívali.


...e nikdy nebyla tak zajímavá. Vzrušující kombinace poznávání a zábavných aktivit! Máš srdce dobrodruha, miluješ záhady a nebojíš se cestovat v čase? Tak se přidej k Histronautům! Tři kamarádi a jeden kocour mají namířeno do starověkého Egypta 0 hodnocení Histronauti - Egyptské dobrodružství 0 ... Histronauti - Egyptské dobrodružství (Frances Durkin ... ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Historie nikdy nebyla tak zajímavá. Vzrušující kombinace poznávání a zábavných aktivit! Máš srdce dobrodruha, miluješ záhady a nebojíš se cestovat v čase? Tak se přidej k Histronautům! Komiks "Histronauti: Egyptské dobrodružství" je rozhodně zajímavo ... Histronauti: Egyptské dobrodružství | ComicsDB ... . Historie nikdy nebyla tak zajímavá. Vzrušující kombinace poznávání a zábavných aktivit! Máš srdce dobrodruha, miluješ záhady a nebojíš se cestovat v čase? Tak se přidej k Histronautům! Komiks "Histronauti: Egyptské dobrodružství" je rozhodně zajímavo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY