Velké osobnosti britské literatury

Velké osobnosti britské literatury - Tomáš Hejna, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Hejna,
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké osobnosti britské literatury.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velké osobnosti britské literatury ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Hejna,. Číst Velké osobnosti britské literatury Online je nyní tak snadné!

POPIS


K nejrozvinutějším literaturám světa patří ta britská, tedy literatura spojující obyvatele Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska (v minulosti Irska celého). Tato kniha přináší životopisné medailony několika nejvýznamnějších představitelů, kteří se do dějin literatury zapsali nesmazatelným zlatým písmem. Kniha provede čtenáře napříč časem od středověku po nedávné úmrtí Terryho Pretchetta a seznámí ho s britskými velikány všech literárních žánrů. Kniha je prvním dílem z autory připravované řady.


...větších Britů (angl.100 greatest Britons) je anketa, kterou uspořádala BBC, aby v ní její publikum určilo, které osobnosti považuje za největší Brity všech dob ... Kniha "Velké osobnosti britské literatury" ... . V soutěži významně bodovalo i několik „nebritů", resp. naturalizovaných Britů, mimo jiné Irové Bono Vox a Bob Geldof a Freddie Mercury, který se narodil na Zanzibaru rodičům indicko-íránského ... Velké osobnosti britské literatury Autor: Hejna, Tomáš a Neradová, Alice Lily Nakladatel: Olympia EAN: 9788073764005 ISBN: 978-80-7376-400-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 12,8 × 20,1 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Velké osobnosti britské literatury - Alice Lily Neradová, Tomáš Hejna, porovnání cen z internetových o ... Velké osobnosti britské literatury - Tomáš Hejna, Alice ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Velké osobnosti britské literatury - Alice Lily Neradová, Tomáš Hejna, porovnání cen z internetových o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY