Jatka: Jack Reacher 1

Jatka: Jack Reacher 1 - Lee Child | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lee Child
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jatka: Jack Reacher 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jatka: Jack Reacher 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lee Child. Číst Jatka: Jack Reacher 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


U opuštěné křižovatky kdesi v Georgii vystoupí jednoho rána z autobusu muž a vydá se v dešti čtrnáct mil do vzorného městečka Margrave, po stopách dávno zemřelého hudebníka. Tam je ovšem okamžitě zatčen a jako jediný cizinec ve městě obviněn z vraždy: první, k níž zde za posledních třicet let došlo. Avšak Jack Reacher není jen tak ledajaký tulák. Je to ostřílený vojenský policista, od dětství vychovávaný armádou, vycvičený k tomu, aby rychle myslel a ještě rychleji jednal. Jak postupně vycházejí najevo okolnosti svědčící o rozsáhlém zločinném spiknutí a zavražděných stále přibývá, je stále zřejmější, že si pachatelé v Jacku Reacherovi zvolili toho nepravého obětního beránka. Napínavý, drsný thriller britského bestsellerového autora přináší jednu šokující, divokou a násilnou scénu za druhou, přičemž zároveň vypráví i něžný milostný příběh. To vše je okořeněné svérázným, suchým humorem. Především však vdechuje život celé řadě výjimečných skvěle vykreslených postav: v první řadě Jackovi Reacherovi, který se tímto románem navždy zapsal do podvědomí čtenářů žánru thriller.


...d is #1 New York Times bestsellling author of the Jack Reacher thrillers and the complete Jack Reacher story collection, No Middle Name ... Lee Child - Jack Reacher 1: Jatka - Schefikův Blog ... .All his novels have been optioned for major motion pictures—including Jack Reacher (based on One Shot) and Jack Reacher: Never Go Back.A native of England and a former television director, Child lives in New York City. Avšak Jack Reacher - jak se tento muž jmenuje - není jen tak ledajaký tulák. Je to ostřílený vojenský policista, od dětství vychovávaný armádou, vycvičený k tomu, aby rychle myslel a ještě rychleji ... Jack Reacher - Book Series In Order ... . Je to ostřílený vojenský policista, od dětství vychovávaný armádou, vycvičený k tomu, aby rychle myslel a ještě rychleji jednal. ... Kniha Jatka Přidat komentář. Briv. 4 06 ... Licensed to Thrill 1: Hunt For Jack Reacher Series Thrillers Books 1-3 (Diane Capri's Licensed to Thrill Sets) - Kindle edition by Capri, Diane. Download it once and read it on your Kindle device, PC, phones or tablets. Use features like bookmarks, note taking and highlighting while reading License...SOUVISEJÍCÍ KNIHY