O čem nevíš

O čem nevíš - Anna Jansson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Jansson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O čem nevíš.pdf


Chcete si knihu přečíst?O čem nevíš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Jansson. Číst O čem nevíš Online je nyní tak snadné!

POPIS


Promyšlený a napínavý detektivní příběh ze švédského GotlanduPolicistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Pohřešuje se dcera Mariina šéfa Tomase Hartmana. Sofi vyšetřovala, jaký dopad by na ostrov měla těžba ropy. Je snad náhoda, že zmizela den před zveřejněním svého šetření?


...evíš je průměrná detektivka. Zápletka není úplně špatná, ale zároveň nijak nenadchne ... O čem nevíš | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Příběh nemá hluchá místa, pořád se něco děje, ale jen díky tomu, že je podrobně popsán každý krok policie. Samotné vykreslení postav v týmu policie je naopak slabé, takže to bylo bez sympatií k hlavním hrdinům. O čem nevíš Anna Jansson. Promyšlený a napínavý detektivní příběh ze švédského Gotlandu. Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v soused ... O čem se bavit s dívkou? Nevíš, zjistíš! ... . Policistka Maria Wernová tráví s rodinou dovolenou na chatě u moře. Když v domě v sousedství vypukne tragický požár a následujícího rána se z pláže ztratí mladá žena, Maria je nucena vrátit se do práce. Pohřešuje se ... O čem nev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY