Válka mocných: Spetekulární propojení

Válka mocných: Spetekulární propojení - Jan Eis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Eis
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka mocných: Spetekulární propojení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válka mocných: Spetekulární propojení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Eis. Číst Válka mocných: Spetekulární propojení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hluboká pravda o událostech odehrávajících se v čase kolem Vánoc, jež neměla spatřit světlo tohoto světa. Utajená válka, která ovlivňuje všechny, ale ví o ní jenom hrstka lidí. Mocná hrstka lidí, která s nasazením svého života rozhoduje o budoucnosti všech. Každoroční událost uvrhne zkušené mágy celého světa do posvátné bitvy ve sféře, která obíhá planetu Zemi, podobně jako ji obíhá Měsíc. Sféra, z jedné strany zářivá z druhé temná, umocňuje sílu vůle a má rozhodující vliv na život, na smrt i na celou planetu. Spisovatel fantasy, Jan Eis, využil skutečné okultní a ezoterické nauky, aby vás pozval do rozsáhlých sfér té nejvyšší fantazie, přesahující tento svět. Epické dobrodružství mágů ve světě nadřazeném Zemi, které má už od počátku vzniku lidí i jejich magie předepsané cíle své svaté války.


...mocných: Spetekulární propojení Jan Eis Nakladatel: AURICON 2019 Kniha: Válka mocných -- Spetekulární propojení - Jan Eis ... Válka mocných - Eis Jan - Knihkupectví Ládví ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Válka mocných - Jan Eis . Hluboká pravda o událostech odehrávajících se v čase kolem Vánoc, jež neměla spatřit světlo tohoto světa. Utajená válka, která ovlivňuje všechny, ale ví o ní jenom hrstka lidí. Mocná hrstka lidí, která s nasazením svého ... Válka o planetu opic dvd - Chci.cz ... . Utajená válka, která ovlivňuje všechny, ale ví o ní jenom hrstka lidí. Mocná hrstka lidí, která s nasazením svého života rozhoduje o budoucnosti všech. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY