Za horizontem lidských práv

Za horizontem lidských práv - Alain de Benoist | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alain de Benoist
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za horizontem lidských práv.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za horizontem lidských práv ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alain de Benoist. Číst Za horizontem lidských práv Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ideologie lidských práv se stala sekulárním náboženstvím naší doby. Má svá dogmata, své svaté, své mučedníky, své křížové výpravy a svou inkvizici. Ačkoli byla formulována s úmyslem zabránit tyranii a přinést svobodu, nakonec se sama stala svazující. Autor v této knize zkoumá dějiny lidskoprávního diskurzu, jeho předchůdce a jeho současné dopady na společnost. Odhaluje člověka antiky jako neodlučitelného od svého rodu či komunity. Sleduje dlouhou cestou od toho, jak rané křesťanství přisoudilo každému člověku nesmrtelnou duši, až po současné zbožštění člověka jakožto egoistického jednotlivce. Poukazuje na kulturní a historickou relativitu lidských práv. Jejich absolutizaci a univerzalismus považuje za formu západního etnocentrismu. Vrhá světlo na jejich ideologizaci v prospěch západních zájmů a globalizace a především poukazuje na jejich atomizační a dezintegrační dopady na společnost.


... informácie o produkte Kniha Za horizontem lidských práv, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Za horizontem lidských práv ... Eric Maulin: Za horizontem lidských práv Alaina de ... ... . Je autorem několika desítek knih: kromě lidských práv psal i o indoevropských jazycích a náboženstvích, o dějinách filosofie, o ekonomice, o totalitarismu a o geopolitice. Ve své aktuální knize Za horizontem lidských práv předkládá jedinečnou kritiku jednoho z nejzávažnějších problémů naší doby. Za horizontem lidských práv Benoist, Alain de. 3 dny. Naše cena: 273 Kč S každou padající hvězdou Lee, Sungdžu; McClellandová, Susan. 2 dny. Na ... Za horizontem lidských práv — Alain de Benoist - Pro-local ... . Za horizontem lidských práv Benoist, Alain de. 3 dny. Naše cena: 273 Kč S každou padající hvězdou Lee, Sungdžu; McClellandová, Susan. 2 dny. Naše cena: 247 Kč (e-book) S každou padající hvězdou Lee, Sungju. skladem. Naše cena: 189 Kč Základní práva ... Za horizontem lidských práv. Alain de Benoist. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnoce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY