Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování

Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování - Timothy Samara | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Timothy Samara
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Timothy Samara. Číst Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vtipná a vyčerpávající příručka, která obsahuje mnoho tipů a příkladů z oblasti grafického designu. Podává srozumitelný a komplexní opis základních zásad typografie, používání barev a postupů, které vedou k tomu, aby všechny dané prvky tvořily celek. Kromě informací o pravidlech a postupech přináší i návody, jak pravidla porušovat bez kompromitujících reakcí, aby bylo výsledné dílo ještě kreativnější.


... Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování od Timothy Samara? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Grafický design Základní pravidla a způsoby jejich ... ... . 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování. Kniha: Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování - Timothy Samara Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně ... Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich ... ... . Kniha: Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování - Timothy Samara Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Grafický design - Základní pravidla a způsoby jejich porušování Autor: Samara, Timothy Nakladatel: Slovart EAN: 9788075290465 ISBN: 978-80-7529-046-5 Originál: Design Elements Překlad: Růžičková, Patricie Popis: 1× kniha,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY