Jak se píší slovníky aneb Lexikografie pro každého

Jak se píší slovníky aneb Lexikografie pro každého - Michaela Lišková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Lišková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se píší slovníky aneb Lexikografie pro každého.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se píší slovníky aneb Lexikografie pro každého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Lišková,. Číst Jak se píší slovníky aneb Lexikografie pro každého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Novátorská popularizační kniha o slovníkářství byla vytvořena především kolektivem pracovníků oddělení současné lexikologie a lexikografie Ústavu pro jazyk český AV ČR, v. v. i., a lexikografické sekce Ústavu germánských studií FF UK. Uvádí zájemce o tuto disciplínu do aktuálního bádání i praxe. Umožňuje orientaci ve vybraných tématech oboru, jako je zařazování slov do hesláře, volba příkladů, zpracování terminologie či frazeologie. Čtenáři budou moci sledovat dobrodružství psaní slovníku z největší blízkosti a nemusí se přitom obávat, že by jazykovědcům nerozuměli. Kniha přináší řadu zajímavostí a podnětů k zamyšlení.


...píší slovníky: aneb Lexikografie pro každého NLN Jazykověda, literární věda, slovníky můžete ihned zakoupit v obchodě Alza ... Jak se píší slovníky aneb Lexikografie pro každého — Academia ... ... Kniha: Jak se píší slovníky | Knihy.ABZ.cz ... píší slovníky: aneb Lexikografie pro každého NLN Jazykověda, literární věda, slovníky můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 266 Kč s rychlým doručením. NLN Jak se píší slovníky: aneb Lexikografie pro každého Jazykověda, literární věda, slovníky Jak se píší slovníky aneb Lexikografie pro každého Autor: Lišková, Michaela Editor: Šemelík, Martin Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788074227189 ISBN: 978-80-7422-718-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 262 stran, česky Rozměry: 12,7 × 21 cm Rok vydání: Jak se píší slovníky aneb Lexikografie pro každého - Lišková Michaela, Šemelík Martin - Novátorská popularizační kniha o slovníkářství byla vytvořena především kolektivem pracovníků oddělení současné lexikologie a lexikografie Ústavu pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY