Kosmetika z rostlin

Kosmetika z rostlin - Jan Novák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Novák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosmetika z rostlin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kosmetika z rostlin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Novák,. Číst Kosmetika z rostlin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Udržet si zdraví, svěžest a mladistvý vzhled je přirozeným přáním každého člověka. Ženy navíc ještě touží po kráse a osobitém půvabu. Nejrůznější krášlící prostředky, které se lidé postupně naučili používat, pocházejí ze světa rostlin. Kniha pojednává o rostlinách používaných v kosmetice, které jsou často i rostlinami léčivými. V knize jsou zařazeny domácí i cizokrajné rostlinné druhy, doprovázené podrobnými popisy jejich vlastností i použití, s doprovodnými ilustracemi ak. mal. Zdenky Krejčové.


...a. Krása a zdraví 8. Z historie kosmetiky 9 ... Kosmetika z rostlin - Jan Novák, František Starý — Kniha.cz ... . Svět vůní 10. Používané části rostlin 11. Rostliny ve výrobě kosmetických přípravků 12. Pleťová kosmetika 13. Vlasová kosmetika 16. Kosmetika dutiny ústní 16. Parfémy 16. Jak rostliny fungují 16. Přeměna látek v rostlinách 17. Účinné látky rostlin 18 Kosmetika z rostlin Kolektiv. Kosmetika z rostlin. Kolektiv. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodn ... Kosmetika z rostlin - Jan Novák,Starý František,Zdenka ... ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena ... Kosmetika z rostlin 4.5. 1 recenze ; Udržet si zdraví, svěžest a mladistvý vzhled je přirozeným přáním každého člověka. Ženy navíc ještě touží po kráse a osobitém půvabu. Nejrůznější krášlící prostředky, které se lidé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY