Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky

Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč je tvořivost tolik důležitá? Protože zatímco s malým stavitelem budujete různé dopravní prostředky, podporujete tak jeho samostatné myšlení a schopnost řešit problémy. Hravé aktivity a začátky příběhů obsažené v knize inspirují vaše dítě k vymýšlení nových dopravních prostředků a pomáhají mu naučit se myslet mimo zaběhnuté koleje. V bloku plném aktivit se pak děti mohou kreativně vyřádit. Tak co si dnes vymyslíte a postavíte?


...conic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky ... LEGO Iconic: Tvoř a hraj si - Dopravní prostředky ... ... . Zákaznická linka 377 430 330 (Po-Pá 9-18, So 9-12) | Doprava zdarma nebo již od 75,-Kč | Garance možnosti vrácení zboží Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky . kolektiv . Nakladatel ... Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky Autor: kolektiv Nakladatel: CPress EAN: 9788026425632 ISBN: 978-80-264-2563-2 Originál: Lego Iconic. Imagine and Play. Vehicles Překlad: Belejová, Katarína LEG ... Kniha: LEGO Iconic: Tvoř a hraj si - Dopravní prostředky ... ... . Vehicles Překlad: Belejová, Katarína LEGO® Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky. ... Protože zatímco s malým stavitelem budujete různé dopravní prostředky, podporujete tak jeho samostatné myšlení a schopnost řešit problémy. Hravé aktivity a začátky příběhů obsažené v knize inspirují vaše dítě k vymýšlení nových dopravních pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY