Lego Ninjago Útok Pirátů nebes

Lego Ninjago Útok Pirátů nebes - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lego Ninjago Útok Pirátů nebes.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lego Ninjago Útok Pirátů nebes ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lego Ninjago Útok Pirátů nebes Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nindžové zažívají další dobrodružství! Tentokrát se musejí utkat s tajuplným džinem Nadakhanem a jeho družinou pirátů. V nebezpečí není jen město Ninjago a nindžové, ale také mistr Chen. Vydej se udatným nindžům na pomoc, bojuj po jejich boku a vyřeš různé úkoly, hádanky a hlavolamy. Kromě nich najdeš v knize také příběh, ve kterém zjistíš, jak proběhl boj mezi Nadakhanem a mistrem Chenem, a minifigurku Jaye zdarma.


...NINJAGO Útok Pirátů nebes kolektiv. Kniha aktivit s krátkým příběhem a LEGO minifigurkou Jaye zdarma ... LEGO® NINJAGO Garmadonovi synové | Albatrosmedia.sk ... . Nindžové zažívají další dobrodružství! Tentokrát se musejí utkat s tajuplným džinem Nadakhanem a jeho družinou pirátů. V nebezpečí není jen město Ninjago a nindžové, ale také mistr Chen. Jay a Nya se ukryli v majáku a nastražují spousty pastí, aby byli připravení na útok nebeských pirátů. Vyhni se rychle vypáleným střelám ze stíhačky pirátů. Kniha + doplněk: LEGO NINJAGO Útok Pirát ... LEGO® NINJAGO™ - 70594 Obléhání majáku - YouTube ... . Vyhni se rychle vypáleným střelám ze stíhačky pirátů. Kniha + doplněk: LEGO NINJAGO Útok Pirátů nebes - kolektiv ; Nindžové zažívají další dobrodružství! Tentokrát se musejí utkat s tajuplným džinem Nadakhanem a jeho družinou pirátů. V nebezpečí není jen město Ninjago a nindžové, ale také mistr Chen. Vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY