Na stavbě - Nakoukni dovnitř

Na stavbě - Nakoukni dovnitř - Jonny Marx | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jonny Marx
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Na stavbě - Nakoukni dovnitř.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na stavbě - Nakoukni dovnitř ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonny Marx. Číst Na stavbě - Nakoukni dovnitř Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Bagr hloubí velkou díru, výkop už má správnou míru." Vítejte na stavbě. Že jsou vaše děti celé paf z dopravních prostředků, silných strojů, jeřábů, bagrů a všeho, co se kolem staveniště točí? Pak jistě ocení toto roztomilé veršované leporelo s velkými otvíracími okénky, skrz která lze nahlédnout přímo na stavbu. Malý stavitel či malá stavitelka tak ve vteřině zjistí, co se používá k míchání betonu, který stroj umí zdvihat těžké předměty a čím se do práce dostane stavitel Standa. Knížka rozvíjí jemnou motoriku a základní slovní zásobu.


...stavbě - Nakoukni dovnitř - Jonny Marx ... Dámy na stavbě - 'A tady máme díru ven a dovnitř ' zkuste ... ... . "Bagr hloubí velkou díru, výkop už má správnou míru." Vítejte na stavbě. Že jsou vaše děti celé paf z... Objednávejte knihu Na stavbě - Nakoukni dovnitř v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nakoukni dovnitř Na stavbě 219,-173,-Skladem > 10 ks. Koupit. Nakoukni dovnitř Na stavbě "Bagr hloubí velkou díru, výkop už má správnou míru." Vítejte na stavbě. Že jsou vaše d ... Farma - Nakoukni dovnitř - Books for Joy - Knihy pro radost ... ." Vítejte na stavbě. Že jsou vaše děti celé paf z dopravních prostředků, silných strojů, jeřábů, bagrů a všeho, co se kolem staveniště točí? Pak jistě ocení toto roztomilé ... Nakoukni do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY