Kuchařka pro naši babičku

Kuchařka pro naši babičku - Kateřina Bednářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Bednářová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka pro naši babičku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuchařka pro naši babičku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Bednářová. Číst Kuchařka pro naši babičku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vaření pro babičky, které mají klasickou kuchyni v malíčku, ale nevědí si rady s moderními jídly, surovinami i postupy. Většinou nemají přístup k internetu a/nebo nemají dovednosti vyhledávat si recepty a informace o surovinách. Jak se s nimi poprat a co jednoduchého uvařit, když do experimentování se babičky příliš nehrnou? Proč je i pro babičky dobré zkusit nové trendy a trochu obměnit klasický jídelníček? Pro některé je inspirující držet krok s dobou, další se rády pochlubí vnoučatům, že také zvládnou ty jejich moderní vymoženosti. V knize čeká na babičku celkem devět kapitol. Recepty v knizejsou označeny symboly - bez cukru, bez mléka, bez mouky, vegetariánské (neobsahuje maso), veganské (neobsahuje žádný živočišný produkt). Pokud recept označen není, obsahuje všechny zmíněné složky. V receptech babička najde také tipy na různé obměny jídla, většinou se jedná o zdravější verze pokrmu. U každého receptu v knize je též fotografie výsledného pokrmu. S vařením pomáhali profíci, babička se nebojí zapojit děti a vnoučata. Fotky jsou ovšem pouze vodítkem, nikoliv dogmatem. Nejdůležitější ingrediencí u každého receptu je radost a odhodlání !


...a pro naši babičku Autor: Bednářová, Kateřina Nakladatel: Došel karamel EAN: 9788090696099 ISBN: 978-80-906960-9-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 17,5 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kuchařka pro naši babičku - Bednářová Kateřina | Artforum ... ... . vydání) Kuchařka pro naši babičku. Kateřina Bednářová. Vaření pro babičky, které mají klasickou kuchyni v malíčku, ale nevědí si rady s moderními jídly, surovinami i postupy. Kuchařka pro naši babičku od Kateřina [email protected]ř[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kupte knihu Kuchařka pro naši babičku od Kateřina Bed ... Kuchařka pro naši babičku | KNIHCENTRUM.cz ... . Kuchařka pro naši babičku od Kateřina [email protected]ř[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kupte knihu Kuchařka pro naši babičku od Kateřina Bednářová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kuchařka pro naší babi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY