Legionářovy os(t)udy

Legionářovy os(t)udy - Patrik Klán | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Patrik Klán
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Legionářovy os(t)udy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Legionářovy os(t)udy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Klán. Číst Legionářovy os(t)udy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sranda musí být, i když kulky lítají. Kolem života v cizinecké legii panuje spousta mýtů. Je to tajuplný svět, o němž se toho příliš neví. Nejspíš právě to je důvodem, proč je pro mnohé přímo magicky přitažlivý. Lze uprostřed drilů a náročných úkolů zažít také nějakou legraci? Podle všeho ano, a dokonce ne malou. Prostě jako na každé vojně. Autor se pustil do vyprávění neobyčejných příběhů, představujících legionářský svět bez příkras a zbytečného patosu. Jsou to historky plné neuhlazeného chlapského humoru, které dají čtenáři možnost nahlédnout a vcítit se do života legionářů, trávících dlouhé měsíce daleko od domova a svých blízkých. A tato „zážitková“ zkušenost se mnohým stává tou nejpraktičtější učebnicí života, kterou dosud drželi v rukou. Smyslem rozhodně není zesměšnit zásluhy těch, kteří v legii bojovali, nebo dokonce v tomto boji padli. Tato knížka si klade za cíl podat úsměvné svědectví o tom, že bláznivé kousky se dají zažít v každém koutě světa, kde se sejdou lidé, které spojuje jeden cíl, zároveň je však rozdělují jejich odlišné povahy a motivace.


...egie jako legie, není legionář jako legionář a stejně tak není kniha jako kniha ... UDY - YouTube ... . Legionářovy os(t)udy. Patrik Klán. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 180 ... Legionářovy os(t)udy Autor: Klán, Patrik Nakladatel: Atimaro EAN: 9788073292928 ISBN: 978-80-7329-292-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 232 stran, česky Rozměry: 14,8 × 18 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si m ... Legionářovy os(t)udy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY