Spáč číslo 13

Spáč číslo 13 - Rob Sinclair | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rob Sinclair
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spáč číslo 13.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spáč číslo 13 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Sinclair. Číst Spáč číslo 13 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byl jejich nejúčinnější zbraní. Teď se stali jeho cílem.Jako dítě ho unesli na Střední Východ. Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace. Přinutili ho dělat věci, které by žádný člověk dělat neměl – tím spíš, když nevěří doktríně, kterou hlásají. Zatímco jeho soukmenovci zahajovali přípravu k vraždění, on začal hledat cestu ven. A nyní, v předvečer největšího smrtícího útoku, jaký se kdy podařilo zorganizovat, konečně spatřil svoji šanci. Osvobodí se. A najde ty, kteří z něj udělali monstrum.


... číslo 13 - Rob Sinclair . Byl jejich nejúčinnější zbraní ... Spáč číslo 13 / Spáč číslo 13 (1) --- PITAVAL - databáze ... ... . Teď se stali jeho cílem.Jako dítě ho unesli na Střední Východ. Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace. Přinutili ho dělat vě... Všechny informace o produktu Kniha Spáč číslo 13 - Rob Sinclair, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Spáč číslo 13 - Rob Sinclair. Spáč číslo 13. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Spáč číslo 13 - Rob Sinclair | Kniha na Alza.cz ... . Spáč číslo 13. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... SLEEPER 13 is a fast-paced thriller fill...SOUVISEJÍCÍ KNIHY