Válka proti Superkrávám

Válka proti Superkrávám - A. Audhild Solbergová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
A. Audhild Solbergová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka proti Superkrávám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válka proti Superkrávám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor A. Audhild Solbergová. Číst Válka proti Superkrávám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznamte se s Anne Beou — je jí dvanáct, umí skvěle počítat, má vynikající smysl pro humor. A zároveň je ze všech sedmáků skoro nejmíň oblíbená. Albínka s bílými vlasy, bledou pletí a špatným zrakem zkrátka nezapadá. Nejenže v jednom kuse naráží do lavic, na chodbě musí snášet pohrdavé pohledy svých spolužáků a je na světelné roky vzdálená šanci, že si jí Magnus někdy všimne. Navíc — dva týdny před nejdůležitější podzimní událostí na škole si ji vezmou na mušku nejnamyšlenější holky ze třídy. Kdyby neměla kamaráda Nilse, život by byl absolutně nesnesitelný.Anne Beu i Nilse si prostě zamilujete. Superkrávy Theu, Ronju a Širin začnete svorně nesnášet. Budete se smát a brečet zároveň. Zaručeně. A rozhodně, rozhodně budete fandit Magnusově kapele Fak Jastin i tajemným Dark Horse. Souboj talentů začíná!Válka proti Superkrávám se stala bestsellerem a byla zvolena nejlepší dětskou knihou norského knihkupeckého řetězce ARK za rok 2014 v anketě, v níž hlasovalo 10 000 dětí. Výborně napsané, skvěle načasované. Solbergová přesně ví, kde příběh přikrášlit a kde přidat tempo. Píše vtipně a dávkuje akci tak šikovně, že je nemožné knihu odložit. Zkrátka musíte vědět, jak to skončí. - Dagbladet To je taková zábava! Solbergová nechává Anne Beu dělat si ze všeho legraci, popisuje zábavné situace a zvláštní lidi. Je radost to číst. - Barnebokkritikk.no A. Audhild Solbergová (nar. 1975) je norská nakladatelská redaktorka, korektorka a recenzentka. Válka proti superkrávám (2014) je její prvotina. Získala za ni cenu pro nejlepší dětskou knihu norského knihkupeckého řetězce ARK v roce 2014. Pokračování Superbitchene driter seg ut (Superkrávy si dělají blázny) vyšlo v Norsku v roce 2015.


...roti superkrávám je klasický román pro mladší mládež, který kombinuje osvědčené motivy - boj slabých proti silným a talentovou soutěž ... Kniha Válka proti superkrávám - A. Audhild Solbergová ... ... . Poněkud předvídatelný příběh vyvažují (černý) humor, nadsázka a propracovaná struktura. Kniha Válka proti superkrávám Přidat komentář. PanTydlitát. 2 02. dubna. Pribeh dívky, která je šikanovaná kvuli vrozenému albinismu. ... Všechny informace o produktu Kniha Válka proti Superkrávám - A. Audhild Solbergová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a re ... Válka proti superkravám ... . Všechny informace o produktu Kniha Válka proti Superkrávám - A. Audhild Solbergová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Válka proti Superkrávám - A. Audhild Solbergová. Válka proti Superkrávám se stala bestsellerem a byla zvolena nejlepší dětskou knihou norského knihkupeckého řetězce ARK za rok 2014 v anketě, v níž hlasovalo 10 000 dětí.Zábavný b...SOUVISEJÍCÍ KNIHY