A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí

A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí - Michaela Fišarová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Fišarová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí.pdf


Chcete si knihu přečíst?A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Fišarová. Číst A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máte doma předškoláka nebo prvňáčka? Kniha pomůže dětem nejen s abecedou, ale také jim představí nový svět školního prostředí. Představte si, že existuje na každé písmenko nějaký předmět nebo jev, se kterým se ve škole setkají poprvé. S touto knihou je nic nezaskočí! Nápadité a hravé ilustrace doplňují vtipné texty. Jedinečná obrázková knížka, která provede čerstvé školáky abecedou a zároveň školním prostředím.


...s A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí Obrázková kniha, která každému předškolákovi vysvětlí jaké to bude ve škole a osvětlí záludnosti školního prostředí ... A-Ž půjdeš do školy: Pro holky, co se neztratí - Michaela ... ... . Dětem také představí abecedu a ke každému písmenu ukáže jev nebo věc, se kterou se ve škole setká. A-Ž půjdeš do školy, pro holky co se neztratí ... Originální texty oceňované autorky doplňují hravé ilustrace. (pro holky, co se neztratí) Tip. Staň se detektivem Akční cena: ... Pro kluky; Western; Vaření, Pečení ... A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí A-Ž půjdeš do š ... A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí - Michaela ... ... . (pro holky, co se neztratí) Tip. Staň se detektivem Akční cena: ... Pro kluky; Western; Vaření, Pečení ... A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí A-Ž půjdeš do školy: Pro kluky, co se neztratí Rady a tipy pro všechny kluky, co se ve škole neztratí. Chci vědět více >> Chci vědět více >> Dostupnost. NEM...SOUVISEJÍCÍ KNIHY