Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa

Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa - Kimberlie Hamiltonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kimberlie Hamiltonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kimberlie Hamiltonová. Číst Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ne nadarmo se říká, že kočky mají devět životů. Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! Ovšem tahle knížka jim to konečně jaksepatří vynahradí. Ve více než třiceti příbězích, které tu najdete, totiž hrají prim samí kočičí hrdinové a hrdinky. Dočtete se tu o dvou legendách druhé světové války, o nebojácných námořnících brázdících oceány, o pokořených světových rekordech, o kočkách, podle nichž vznikly knížky, a o spoustě dalších kočičích osobností – včetně jedné astronautky, která cestovala do vesmíru (a pak zase zpátky na zem, aby o své cestě mohla vyprávět). Zkrátka čeká vás pořádná dávka pozoruhodných kočičích zajímavostí a dobrodružství. Nevěříte? Čtěte! I kočky mají své hrdiny a hrdinky!


...v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa Kimberlie Hamiltonová Kočky v akci: neuvěřitelné, ale pravdivé příběhy z celého světa Autor: Helena Chábová DiS ... Knihy od Kimberlie Hamilton | Kupte na Martinus.cz ... . Číslo: roč. 5, č. 2-5/2019 Rubrika: Doporučujeme Přiložené soubory: Pdf článku Klíčová slova: Kniha: Kočky v akci! -- Neuvěřitelné kočičí příběhy - Kimberlie Hamiltonová ... Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! ... ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa) Předmě ... Psi pribehy z celeho sveta levně | Blesk zboží ... . Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! ... ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa) Předmětná hesla Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa. HAMILTONOVÁ Kimberlie. Info: Presco Group...SOUVISEJÍCÍ KNIHY