V zemi Mínótaura: Vzpomínky přírodovědce

V zemi Mínótaura: Vzpomínky přírodovědce - Otakar Štěpánek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Otakar Štěpánek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V zemi Mínótaura: Vzpomínky přírodovědce.pdf


Chcete si knihu přečíst?V zemi Mínótaura: Vzpomínky přírodovědce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otakar Štěpánek. Číst V zemi Mínótaura: Vzpomínky přírodovědce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzpomínky předního českého přírodovědce a prvního ředitele Přírodovědeckého muzea Národního muzea Otakara Štěpánka na jeho cesty po Krétě a Peloponésu během 30. let 20. století. Čtivou formou a krásným jazykem autor zachytil nejen své zoologické výzkumy, ale i společnost a množství zajímavých zážitků z oblasti Egejského moře, jež se v posledních letech opakovaně dostává do centra světové pozornosti. Vzpomínkou na autora a erudovanou studií doplnil knihu editor Jiří Moravec, rovněž pracovník zoologického oddělení Národního muzea a vášnivý cestovatel.


...ky předního českého přírodovědce a prvního ředitele Přírodovědeckého muzea Národního muzea Otakara Štěpánka na jeho cesty po Krétě a Peloponésu během 30 ... Otakar Štěpánek | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . let 20. století. Čtivou formou a krásným jazykem autor zachytil nejen své zoologické výzkumy, ale i společnost a množství zajímavých zážitků z oblasti Egejského moře, jež se v posledních letech ... Kniha: V zemi Mínótaura -- Vzpomínky přírodovědce - Otakar Štěpánek Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. V zemi Mínótaura - Vzpomínky přírodovědce. Náhled. ... Vzpomínky předního českého přírodovědce a prvního ředitele Přírodovědeckého muzea Národního mu ... Národní Muzeum | eshop.nm.cz ... . V zemi Mínótaura - Vzpomínky přírodovědce. Náhled. ... Vzpomínky předního českého přírodovědce a prvního ředitele Přírodovědeckého muzea Národního muzea Otakara Štěpánka na jeho cesty po Krétě a Peloponésu běhe...SOUVISEJÍCÍ KNIHY