Děti vánice: Fantasy román

Děti vánice: Fantasy román - Tereza Matoušková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Matoušková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Děti vánice: Fantasy román.pdf


Chcete si knihu přečíst?Děti vánice: Fantasy román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Matoušková. Číst Děti vánice: Fantasy román Online je nyní tak snadné!

POPIS


Národům Podmoří vládnou zasvěcení – elitní čarodějové. Někteří studují zákony fungování magické energie, jiní navrhují složité stroje... a další bojují. Málokdy táhnou za jeden provaz a následky občanských válek vyrývají do podoby světa hluboké jizvy. Jenže ne vždy zabíjí pouze bojová magie. Když kouzla ponechaná napospas osudu zdivočí, sama se stávají hrozbou. Zorena Rútid sebrala posily a táhne spolu se svým druhem na pomoc Lerienu zmítanému nepokoji. Cestou je však stihne vánice. Záhy se ukáže, že v horách na čaroděje čekají větší problémy než sněhové závěje. Odkázáni sami na sebe čelí chladu a stínům minulosti. Zapomenuté i té nedávné.


...ánice - Fantasy román - Matoušková, Tereza ; Národům Podmoří vládnou zasvěcení - elitní čarodějové ... Fantasy romány | Knihy.ABZ.cz ... . Někteří studují zákony fungování magické energie, jiní navrhují složité stroje... a další bojují. Málokdy táhnou za ... V roce 2011 jí v nakladatelství Krigl vyšla novela Hladová přání, kterou Matoušková původně publikovala na internetu jako interaktivní povídku. Nakladatelství Mytago pak v roce 2015 vydalo román Vílí kruhy. V Podmoří se odehrává i příběh knihy ... Děti vánice (Tereza Matoušková) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Nakladatelství Mytago pak v roce 2015 vydalo román Vílí kruhy. V Podmoří se odehrává i příběh knihy Dětí vánice (Epocha 2016) a řada povídek. Děti vánice - Fantasy román - Tereza Matoušková. Národům Podmoří vládnou zasvěcení - elitní čarodějové. Někteří studují zákony fungování magické... Děti vá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY