Hans Kammler. Hitlerův technokrat

Hans Kammler. Hitlerův technokrat - Petr Vokáč | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Vokáč
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Hans Kammler. Hitlerův technokrat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hans Kammler. Hitlerův technokrat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Vokáč. Číst Hans Kammler. Hitlerův technokrat Online je nyní tak snadné!

POPIS


O tajných zbraních nacistů toho již bylo napsáno mnoho a ve všech publikacích, které se tímto tématem zabývají, se pravidelně objevuje jedno jméno - Hans Kammler. Tak jako byl Mengele Hitlerovým Andělem smrti, Schacht jeho Bankéřem, Himmler jeho Druhým mužem, byl Hans Kammler jeho hlavním technokratem. Byl to právě on, kdo pro Hitlera realizoval stavby tajných vojenských zařízení, kde se projektovaly a posléze také stavěly unikátní zbraňové projekty, často značně bizarní, kterými chtěli Hitler a jeho suita zvrátit průběh války ve svůj prospěch. Byl podepsán pod stavbami neuvěřitelných nadzemních i podzemních komplexů jako bylo Peenemünde nebo Raise v Sovích horách. Také ale pod životy statisíců nevinných obětí z pracovních táborů. Jak ale Kammler žil, co vše bylo v jeho rukách, o čem rozhodoval? A konečně otázka nejdůležitější – jak vlastně skončil? Zemřel během posledních dnů války, nebo odešel za hranice a skrýval se? Byl skutečně naposledy viděn v Čechách, a co zde dělal? Byl snad spojen s naším územím také jinak než jako voják nacistického Německa, například původem svých rodičů? Kniha Petra Vokáče se snaží na tyto otázky odpovědět a poprvé seznamuje naši veřejnost s osobností Hanse Kammlera v jedné ucelené publikaci, v níž čtenářům předkládá četné otázky a závěry, týkající se jednoho z nejvíce zmiňovaných, ale nejméně známých mužů Třetí říše.


...'s rise. Before we analyze the new sources, a few words about Kammler's career ... Kniha Hans Kammler - Hitlerův technokrat | Moja-Kniha.sk ... . Between 1919 and 1923, Hans Kammler studied architecture at the Technical University of Gdansk and the University of Munich and in 1932 received his Ph.D. He had joined the NSDAP as early as 1931 and became a member of the SS in 1933. He was active until ... Ke knize "Hans Kammler -- Hitlerův technokrat" doporučujeme také: Hitlerova bomba nad Hirošimou Vokáč, Petr Cena: 83 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Všechny inform ... Hans Kammler. Hitlerův technokrat - Petr Vokáč | Knihy ... ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Všechny informace o produktu Kniha Hans Kammler - Hitlerův technokrat, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hans Kammler - Hitlerův technokrat. Hans K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY