Internetové právo: Praktický průvodce

Internetové právo: Praktický průvodce - Jiří Čermák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Čermák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Internetové právo: Praktický průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Internetové právo: Praktický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Čermák,. Číst Internetové právo: Praktický průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Využíváte Internet ke své práci? Znáte všechny možné právní dopady, které může vaše působení na webu mít? Zorientujte se v problematice internetového práva v uceleném průvodci, který tuto oblast přehledně mapuje. Výklad srozumitelný i neprávníkům doplňuje řada příkladů z praxe. Kniha je určena širokému publiku, od tvůrců a provozovatelů stránek přes majitele e-shopů, až po právníky a manažery IT firem.


...ové právo Praktický průvodce právní problematikou v IT ... Kniha: Softwarové právo | Knihy.ABZ.cz ... . Využíváte Internet ke své práci? Znáte všechny možné právní dopady, které může vaše působení na webu mít? Zorientujte se v problematice internetového práva v uceleném průvodci, který tuto oblast přehledně mapuje. ... Internetové právo Praktický průvodce. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupn ... Internetové právo: Praktický průvodce - KOSMAS.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zorientujte se v problematice internetového práva v uceleném průvodci, který tuto oblast přehledně mapuje. Zkušený autorský tým složený z předních odborníků na právo informačních technologií a dalších oblastí ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY