Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z

Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z - Hana Kašáková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Kašáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z.pdf


Chcete si knihu přečíst?Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Kašáková. Číst Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč zrovna já mám na ně vždycky takový štěstí?Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem. Bez růžových brýlí, s lehkostí a velkou dávkou vtipu komentuje trendy současné vztahové džungle, dnešní LOVEní a randění. Jakkoliv by se mohlo zdát, že se kniha až provokativně strefuje do mužských nectností, nešetří ani ženy. Koneckonců, to ony si volí za partnery voly a navíc, každý vůl má svůj něžný protějšek.


...pologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z Přidat komentář ... E-kniha: Typologie volů - Hana Kašáková | Knihy.ABZ.cz ... . aydam. 1 16. ledna. Pohodové čtení do dopravních prostředků, které určitě pobaví. ... Kniha Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z je v. Přečtených: 19x: Čtenářské výzvě ... Typologie volů je užitečná a humoristická příručka pro každou ženu, která hledá partnera, nebo uvažuje o jeho změně. Zjistěte, co trh nabízí! V Typologii volů najdete výběr z mužských ... Typologie volů | Albatrosmedia.cz ... . Zjistěte, co trh nabízí! V Typologii volů najdete výběr z mužských exemplářů od A do Z. Zahoďte růžové brýle a pro jistotu na ně ještě šlápněte a otevřete průvodce dnešní vztahovou džunglí. ... Typologie volů výběr z mužských exemplářů od A do Z Hana Kašáková. 5,0 ( 1) Proč zrovna já mám na ně vždycky takový štěstí? Typologie volů je humoristická...SOUVISEJÍCÍ KNIHY