Císařova pomsta

Císařova pomsta - Clive Cussler, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Clive Cussler,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Císařova pomsta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Císařova pomsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Cussler,. Číst Císařova pomsta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Smělá bankovní loupež během monacké Grand Prix zdecimuje účet Korporace a Juan Cabrillo s celou posádkou Oregonu tak musí čelit nečekané situaci. Ukáže se však, že vykradení banky je jen prvním bodem v promyšleném plánu tajemné organizace, na řadu pak má přijít kolaps evropské ekonomiky, chaos a smrt milionů lidí. Juan se pouští do boje s nemilosrdnými protivníky, kteří disponují téměř neomezenými prostředky. A k tomu všemu je na stopě tajných dokumentů, ukradených během Napoleonova tažení do Ruska.


...sařova pomsta Přidat komentář. čef ... Císařova pomsta | KNIHCENTRUM.cz ... . 32 14.12.2019. Tato kniha mne pobavila, ale asi jinak než chtěli autoři. ... Císařova pomsta Clive Cussler. Napoleon, Monako, ruský miliardář a nejlepší hacker na světě. Vskutku výbušná kombinace a uprostřed ní Juan Cabrillo a posádka lodi Oregon. Smělá bankovní loupež během monacké Grand Prix zdecimuje účet Korporace a Juan Cabrillo s celou posádkou Oregonu tak musí čelit nečekané situaci ... Obsah knihy: Císařova pomsta Směl ... Císařova pomsta - Clive Cussler | Elektronická kniha na ... ... ... Obsah knihy: Císařova pomsta Smělá bankovní loupež během monacké Grand Prix zdecimuje účet Korporace a Juan Cabrillo s celou posádkou Oregonu tak musí čelit nečekané situaci. Ukáže se však, že vykradení banky je jen prvním bodem v promyšleném pl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY