Hravé psaní

Hravé psaní - Bonnie Neubauerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bonnie Neubauerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hravé psaní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hravé psaní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bonnie Neubauerová. Číst Hravé psaní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedíte u psacího stolu, prsty nad klávesnicí, jste připraveni psát… ale slova nikde. Vyschli jste… nebo ještě hůř, vyhořeli. Prázdná stránka znova vyhrála. Žádný strach. Ať bojujete se spisovatelským blokem, nebo jen hledáte způsoby, jak si procvičit kreativní autorské „svaly“, HRAVÉ PSANÍ vám zaručí, že už nikdy nezažijete další den beze slov. Najdete v něm celé dvě stovky autorských tipů a podle nich budete vytvářet svérázné postavy, zkusíte si klasické hry se slovy trochu jinak a vytvoříte zásoby nápadů na básně, povídky, články a dokonce i romány. Pište, čmárejte, škrábejte a sněte na každé straně – tvořivost nabízí nekonečně možností! V čem vám HRAVÉ PSANÍ pomůže: Budete psát bez tlaku předem daných očekávání. Přizpůsobíte proces psaní sami sobě na míru. Zvyknete si psát denně, takže bude snadnější se rozjet. Objevy, které při cvičeních uděláte, můžete snadno použít při svém „opravdovém“ psaní. Získáte nový pohled na sebe jako na autora. Budete experimentovat s různými přístupy ke psaní. Potvrdíte sami sobě, že se skutečně chcete psaní věnovat. U každého cvičení najdete i odstaveček „O krok dál“, některá cvičení můžete opakovat znova a znova a vaši tvořivost podpoří také ilustrace. Ať už si užíváte čirou radost ze psaní, nebo teprve začínáte, pomůžou vám tyhle živé stránky vylepšit autorské dovednosti, překonat spisovatelský blok – a přitom se ještě pobavit! Vhodné pro čtenáře od 9 let výše.


...ravě je zábavná, napínavá a závislácká online hra, která má obrovský benefit - učím se psát všemi deseti ... Matematika 1. třída ... . A přesně takhle mě baví se učit něco, co chce čas a v jiném podání nemusí být zdaleka tak zábavné. Jednoznačně doporučuji a doufám, že se Psát Hravě budou učit nejenom na obchodkách, ale třeba ... Naučte se psaní všemi deseti hraním jednoduchých her. Žádné nudné opisování, bude vás to bavit. A už za měsíc můžete umět psát všemi deseti. Co vy na to? Otestujte se, jak rychle a přesně píšete. Zají ... Všechna cvičení ... . A už za měsíc můžete umět psát všemi deseti. Co vy na to? Otestujte se, jak rychle a přesně píšete. Zajímá vás, jak jste na tom? A zda pro vás má psaní všemi deseti smysl? Psaní Hravě jsem využila se svým žákem, který měl problém psát texty tradičně rukou (vzhledem k jeho specifické poruše v učení). Jemu se program velice líbil a cv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY