Toulání za šumavskými sklárnami s profesionálním průvodcem Josefem Peckou

Toulání za šumavskými sklárnami s profesionálním průvodcem Josefem Peckou - Josef Pecka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Pecka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Toulání za šumavskými sklárnami s profesionálním průvodcem Josefem Peckou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Toulání za šumavskými sklárnami s profesionálním průvodcem Josefem Peckou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Pecka. Číst Toulání za šumavskými sklárnami s profesionálním průvodcem Josefem Peckou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moc jsem se těšil na další knihu od Josefa Pecky a znovu jsem byl mile potěšen. Pan Pecka Šumavu opravdu zná jako své boty a to je vidět i na této knize. Už teď se těším, až vyrazím do terénu a navštívím místa, kde před mnoha lety fungovaly šumavské sklárny. Je to skvělá příležitost, jak poznat mojí milovanou Šumavu zase jinak.... V knize se mně proto velicí líbí rubrika "Co nám zůstalo po sklárnách", člověk si ani neuvědomí, kolem čeho občas chodí nebo jaký osud mají nějaké ruiny apod.


...í za šumavskými sklárnami s profesionálním průvodcem Josefem Peckou Autor: Pecka, Josef Nakladatel: Starý most EAN: 9788076400085 ISBN: 978-80-7640-008-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Toulání za šumavskými sklárnami s profesionálním průvodcem ... ... . vydání) Nová kniha profesionálního průvodce Šumavou Josefa Pecky se bude věnovat jedné z nejatraktivnějších kapitol historie Šumavy - sklářství. Autor přiblíží historii nejslavnějších šumavských skláren, osudy jejich zakladatelů a majitelů. Kniha čtenáře zavede na místa, kde sklárny stávaly a kde ještě v terénu zůstaly nějaké stopy. s profesionálním průvodcem Josefem ... Toulání za šumavskými sklárnami | Nakladatelství STARÝ MOST ... . Autor přiblíží historii nejslavnějších šumavských skláren, osudy jejich zakladatelů a majitelů. Kniha čtenáře zavede na místa, kde sklárny stávaly a kde ještě v terénu zůstaly nějaké stopy. s profesionálním průvodcem Josefem Peckou. PECKA Josef. Info: Starý most, 2019 (1.) - váz., 192 str. EAN: 9788076400085 ISBN: 978-80-7640-008-5. Hodnocení: ★ ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY