Zelenobílá vykrádačka

Zelenobílá vykrádačka - Jan Malinda | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Malinda
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zelenobílá vykrádačka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zelenobílá vykrádačka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Malinda. Číst Zelenobílá vykrádačka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtení o fotbale pro nečtenáře a nefotbalisty. 35 povídek na motivy literárních klasik, každá za jeden týden trvání nejvyšší české fotbalové ligy, vzniklo původně jako blog Jana Malindy, který ke každému zápasu své oblíbené Bohemky sepsal jeden text inspirovaný díly světových i českých děl. Jejich propracovaný literární styl, vtip a čtivost mu v roce 2018 vynesly nominaci na Magnesii Literu v kategorii Blog roku. Knihu doplňují originální ilustrace Anny Fialové.


...arah Haváčová čte z knihy Zelenobílá vykrádačka povídku Ligové utkání Jana Malindy Novinář a scénárista Jan Malinda sepsal ke každému zápasu své oblíbené Bohemky jeden text inspirovaný světovými i českými díly ... Zelenobílá vykrádačka | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Těchto 35 povídek na motivy literárních klasik, každá za jeden týden trvání nejvyšší české fotbalové ligy, vzniklo původně jako blog. 6 Zelenobílá vykrádačka. Děti z Bullerbynu 76 Zelenobílá vykrádačka (věnováno A. Lindgrenové) Jak jsme si hráli na chuligány Jednou ráno v půlce prázdnin jsme se sešly s Annou a Brittou na našich mellangårdenských schodech ke kuchyni. Na kole ... Zelenobílá vykrádačka (Jan Malinda) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Děti z Bullerbynu 76 Zelenobílá vykrádačka (věnováno A. Lindgrenové) Jak jsme si hráli na chuligány Jednou ráno v půlce prázdnin jsme se sešly s Annou a Brittou na našich mellangårdenských schodech ke kuchyni. Na kole právě přijel pošťák a přivezl noviny pro dědečka. Kniha: Zelenobílá vykrádačka - kolek...SOUVISEJÍCÍ KNIHY