Dorka Fantasmagorka (1)

Dorka Fantasmagorka (1) - Abby Hanlonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Abby Hanlonová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dorka Fantasmagorka (1).pdf


Chcete si knihu přečíst?Dorka Fantasmagorka (1) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abby Hanlonová. Číst Dorka Fantasmagorka (1) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Začtěte se do fantasmagorických dobrodružství bláznivé Dorky Fantasmagorky. Její fantazie nezná hranic. Má staršího bratra a sestru a velmi ráda by si s nimi hrála. Oni si však myslí, že je ještě malá, a tak raději uniká do světa fantazie, kde si může vymyslet, co jen chce. Přestože nad ní její sourozenci jen kroutí hlavou, Dorka má vždy kopec starostí. Musí totiž odhalit všechny příšery v domě, pomstít se své lékařce i sestřiny panence. Dorka Fantasmagorka jim to ještě všem ukáže!


...tasmagorka jim to ještě všem ukáže! Začtěte se do fantasmagorických dobrodružství bláznivé Dorky Fantasmagorky ... Dorka Fantasmagorka | Srovnanicen.cz ... . Její fantazie nezná hranic. Má staršího bratra a sestru a velmi ráda by si s nimi hrála. Oni si však myslí, že je ještě malá, a tak raději uniká do světa fantazie, kde si může vymyslet, co jen chce. Dorka Fantasmagorka (1) Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a kom ... Dorka Fantasmagorka od 5,05 € - Heureka.sk ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Dorka Fantasmagorka (1) Hanlonová Abby. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY