Láska mezi písmenky

Láska mezi písmenky - Jodi Picoultová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jodi Picoultová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska mezi písmenky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska mezi písmenky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jodi Picoultová,. Číst Láska mezi písmenky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co by se stalo, kdyby se princ z pohádky ocitl v našem světě a musel třeba chodit do školy? A naopak, co by obyčejný kluk dělal v pohádkovém příběhu? Šestnáctileté Delilah se povedlo nemožné – dokázala vytáhnout okouzlujícího prince ze stránek oblíbené pohádky a vyměnit ho za svého kamaráda Edgara. Setkat se tváří tvář s Oliverem bylo jako kouzlo, ale co s takovým princem v našem světě? Přece jen tu máme trochu jiná pravidla, a tak se Oliver musí stát obyčejný klukem a začít chodit do školy, i když ani neví, jak se přechází přes ulici. Zato Edgar se musí vypořádat s rolí chrabrého prince, jehož život se při každém čtení opakuje. Hranice mezi stránkami knihy a skutečností je sice průchozí, ale může najít princ z pohádkového příběhu svůj šťastný konec v našem světě?


... mezi písmenky kniha od: Jodi Picoult, Samantha Van Leer ... Láska mezi písmenky - Zamilovanost dokáže divy! :: Boook ... ... . 76 % 286 hodnocení ... Láska mezi písmenky je na světě a je tak pěkná, že jsme vám ji museli natočit! :) Co by se stalo, kdyby se princ z pohádky ocitl v našem světě a musel třeba ... Láska mezi písmenky mě naprosto dostala! Byla to neskutečně čtivá a příjemná záležitost, do které jsem se zamilovala. Knihu Láska mezi písmenky mi doporučovala mnoho lidí, ale já tomu nevěnovala pozornost. Až když se mi dostala do ruky, a já viděla obal na ... Láska mezi řádky - Jodi Picoult - Megaknihy.cz ... . Až když se mi dostala do ruky, a já viděla obal na živo, věděla jsem, že si ji zkrátka musím přečíst. Láska mezi písmenky book. Read 1,588 reviews from the world's largest community for readers. Co by se stalo, kdyby se princ z pohádky ocitl v našem světě... Láska mezi písmenky. Kdo napsal knihu Lásk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY