Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já

Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já - James Fallon | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
James Fallon
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Fallon. Číst Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já Online je nyní tak snadné!





POPIS


Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně odpovídal mozku psychopata. Fallon si pomyslel, že se tam přimíchal nedopatřením ze štosu snímků opakovaně trestaných násilníků, takže se domluvil s techniky, že zkontrolují, komu záznam patří. Ti nade všechny pochybnosti prokázali, že nikdo nic nepopletl a inkriminovaný sken pochází skutečně od Fallonovy rodiny. Jednalo se o jeho vlastní mozek.


...datelství Portál vyšla velmi zajímavá kniha nazvaná Psychopat v mém mozku s podtitulem Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já ... Psychopat v mém mozku | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Jejím autorem James Fallon. Od té doby, kdy jsem četla knihy Martina Lindstroma a dalších marketingových expertů, mě neurověda fascinuje. Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já James Fallon Nakladatel: Portál 2019 Psychopat v mém mozku Autor: Fallon, James Nakladatel: Portál EAN: 9788026215035 ISBN: 978-80-262-1503-5 Originál: The Psychopath Inside Překlad: Pišl, Vojtěch Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 14,8 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) v mém mozku. Neurovědcova cesta . k odhalení jeho temného já. 2 PSYCHOPAT V MÉM MOZKU . James Fallon. v mém mozku. Neurověd ... Psychopat v mém mozku - Neurovědcova cesta k odhalení jeho ... ... . vydání) v mém mozku. Neurovědcova cesta . k odhalení jeho temného já. 2 PSYCHOPAT V MÉM MOZKU . James Fallon. v mém mozku. Neurovědcova cesta. k odhalen...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY