Singletasking: Udělejte víc – jedno po druhém

Singletasking: Udělejte víc – jedno po druhém - Devora Zacková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Devora Zacková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Singletasking: Udělejte víc – jedno po druhém.pdf


Chcete si knihu přečíst?Singletasking: Udělejte víc – jedno po druhém ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Devora Zacková. Číst Singletasking: Udělejte víc – jedno po druhém Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha odbourává mýtus, že lidé jsou schopni dělat víc věcí najednou a že by za to měli být dokonce chváleni. Autorka se snaží ukázat, že je to přesně naopak. Soustředění na jednu věc ve výsledku ušetří čas a vede k lepším výkonům – a netýká se to jen práce v kanceláři, ale v podstatě všeho, co člověk dělá a čím žije, tedy i oblasti mezilidských vztahů. Text je psaný čtivě a doprovázejí ho různé testy se zábavně pojatým vyhodnocením.


...y informace o produktu Kniha Singletasking - Udělejte víc - jedno po druhém, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Singletasking - Udělejte víc - jedno po druhém ... Devora Zacková - Singletasking : udělejte víc - jedno po ... ... . Podtitul: Udělejte víc - jedno po druhém Autorka vyjadřuje názor, že multitasking vede v konečném důsledku ke stresu, tudíž je rozhodně účinnější singletasking, kdy se s veškerou pozorností soustředíme pouze na jeden úkol. Singletasking: Udělejte víc - jedno po druhém Devora Zacková Nakladatel: Ikar 2016 Singletasking - Udělejte víc - jedno po druhém. Celkové hodnocení ... Elektronická kniha: Singleta ... Devora Zack | LibraryThing ... . Singletasking: Udělejte víc - jedno po druhém Devora Zacková Nakladatel: Ikar 2016 Singletasking - Udělejte víc - jedno po druhém. Celkové hodnocení ... Elektronická kniha: Singletasking: U...SOUVISEJÍCÍ KNIHY