Smrtelné pokušení

Smrtelné pokušení - Jackie Collins | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jackie Collins
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtelné pokušení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrtelné pokušení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jackie Collins. Číst Smrtelné pokušení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hollywood je podivuhodný svět sám o sobě, svět s vlastním zákony, nástrahami i morálkou. Také novinářka Madison je vtažena do tohoto světa klamu a přetvářky. Pravdu o svém otci, který patřil k předním mafiánským bossům, se dozvídá v době, kdy je nucena řešit problém své identity. Madisonin ženatý přítel, hollywoodský herec Drexter, si totiž buduje hvězdnou kariéru a jeho manželství s Rosaitou, která je posedlá sexem, se mu málem stane osudným. Skutečně by nespoutaná Rosaita byla schopná usilovat o jeho život a najmout si vraha: Jakými zbraněmi se nakonec bude bojovat?


...e četla svižným tempem, ale trochu jsem se ztrácela v množství postav, občas jsem tapala, kdo ke komu patří ... Daniela Hodrová ... na okraji chaosu ...: Poetika ... ... . Taky prolínání minulosti s přítomností k tomu moc nepomohlo. Objednávejte knihu Smrtelné pokušení v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha Smrtelné pokušení - Jackie Collins, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Smrtelné pokušení - Jackie Collins. Smrtelné pokušení 1. v sérii, J. Collins, 2010 Koupit Koupit eknihu. Smrtelné objet ... Inzerát Jackie Colli ... Kniha Smrtelné pokušení - Trh knih - můj antikvariát online ... . Smrtelné pokušení 1. v sérii, J. Collins, 2010 Koupit Koupit eknihu. Smrtelné objet ... Inzerát Jackie Collins - Smrtelné pokušení Jednou čtená v okrese Brno-město, cena 40Kč, od LachovaI na Sbazar.cz. Popis: kniha,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY