Zlatý syn

Zlatý syn - Shilpi Somaya Gowda | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Shilpi Somaya Gowda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý syn.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatý syn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shilpi Somaya Gowda. Číst Zlatý syn Online je nyní tak snadné!

POPIS


Láska a přátelství navzdory tradicím. Zatímco on se prosadí v USA, kde vystuduje univerzitu, ona svádí boj s předsudky a domluveným sňatkem na indickém venkově. Anil Patel je nejstarším a nejnadějnějším synem zámožné rodiny z indické vesnice. Jako první z celé komunity vystuduje univerzitu a odchází na lékařskou stáž do texaského Dallasu, kde svádí boj s tvrdou konkurencí místních elit i s novým prostředím. Po otcově smrti se stane hlavou rodinného klanu a zdědí také roli smírčího soudce pro celou vesnici. Musí zvládnout jak život v nové kultuře a vyčerpávající zaměstnání, tak udržet na dálku staré rodové tradice, jejichž záporné stránky poznává až s odstupem. To vše otřese Anilovou vírou v sebe i ve své schopnosti. Zatím na indickém venkově Lína, Anilova nejbližší kamarádka z dětství, s vypětím všech sil přežívá v nové rodině, do níž ji přivedl sňatek domluvený rodiči. Hned první den manželství zbaví Línu všech romantických iluzí a kruté týrání a ponižování ze strany manžela i celé jeho rodiny ji nakonec donutí k zoufalému rozhodnutí, kterým na sebe i své rodiče přivolá hanbu a prokletí celé komunity. Třebaže Anil i Lína svádějí každý svůj boj tisíce kilometrů od sebe, jejich životy se ještě jednou protnou – a toto setkání navždy promění Línu, Anila i všechny jejich blízké.


...syn - Epizoda 5 - Série 1 | Mia a já Celá epizoda | Mia and me český Mia a já ||| Mia and me CZ ---- Podívejte se na fantastickou pohádku o jednorožcích! Mia vás zve do ... Kniha Zlatý syn - Shilpi Somaya Gowda | Dobré Knihy.cz ... ... Zlatý syn je má další srdcovka. Sice mi chvilku trvalo, než jsem se do něj začetla, ale po nějakých 20-25 stránkách jsem tomuto pozoruhodnému příběhu naprosto propadla. Přemysl Otakar II., řečený král železný a zlatý, (1233, Městec Králové? - 26.srpna 1278, Suché Kruty) byl pátý český král, moravský markrabě, rakouský vévoda, štýrský vévoda, korutanský vévoda a kraňský markrabě z rodu Přemyslovců.Naro ... Zlatý syn - Shilpi Somaya Gowda | KOSMAS.cz - vaše ... ... .srpna 1278, Suché Kruty) byl pátý český král, moravský markrabě, rakouský vévoda, štýrský vévoda, korutanský vévoda a kraňský markrabě z rodu Přemyslovců.Narodil se jako syn českého krále Václava I. a jeho manželky Kunhuty Štaufské. ... Všechny informace o ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY