Žlutý trikot: Oficiální encyklopedie a historie Tour de France

Žlutý trikot: Oficiální encyklopedie a historie Tour de France - Philippe Bouvet, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Philippe Bouvet,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Žlutý trikot: Oficiální encyklopedie a historie Tour de France.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žlutý trikot: Oficiální encyklopedie a historie Tour de France ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philippe Bouvet,. Číst Žlutý trikot: Oficiální encyklopedie a historie Tour de France Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha nesmí chybět žádnému fanouškovi Tour de France. Je oslavou století nejznámějšího cyklistického ocenění - legendárního žlutého trikotu, který vymyslel sám Henri Desgrange. Přináší ohromující záběry fotografů současnosti i minulosti a podává ojedinělý souhrn informací o trikotu a jeho nositelích. Autoři oživují 100letou historii žlutého trikotu a podávají příběhy o neskutečných sportovních výkonech. Je to pravá cyklistická síň slávy. Závěrečné statistiky jsou doplněné o aktuální výsledky ročníku 2019 Tour de France. Potkejte se s Indurainem, Anquetilem, Hinaultem, Merckxem, Froomem a Saganem. Dejte si týmovou časovku, zdolejte obávané vrcholy, šetřte síly k finálovému spurtu! Zjistěte, kdo byli odvážní jezdci, kteří před sto lety mohli na Tour obléknout žlutou poprvé. Milovníci sportu, cyklistiky obzvlášť, si v této knize přijdou na své.


...trikot: Oficiální encyklopedie a historie Tour de France Tato kniha nesmí chybět žádnému fanouškovi Tour de France ... Kniha: Žlutý trikot (Philippe Bouvet a Frederique Galametz ... ... . Je oslavou století nejznámějšího cyklistického ocenění - legendárního žlutého trikotu, který vymyslel sám Henri Desgrange. Název: Žlutý trikot: Oficiální encyklopedie a historie Tour de France. Autor: Bouvet Philippe, Galametz Frederique. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; Populárně naučná › Lexikony, encyklopedie, slovníky; ISBN: 978-80-256-2697-9. EAN: 9788025626979. Objednací kód: NA369318 P.Bouvet, F.Galametz - ŽLUTÝ TRIKOT oficiální encyklopedie a historie. ... Bouvet Philippe, Galametz Frederique: Žlutý trikot ... ... . EAN: 9788025626979. Objednací kód: NA369318 P.Bouvet, F.Galametz - ŽLUTÝ TRIKOT oficiální encyklopedie a historie. Tato kniha nesmí chybět žádnému fanouškovi Tour de France. Je oslavo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY