Aktuální angličtina. Průřez slovní zásobou

Aktuální angličtina. Průřez slovní zásobou - Eva Skálová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Skálová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aktuální angličtina. Průřez slovní zásobou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aktuální angličtina. Průřez slovní zásobou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Skálová. Číst Aktuální angličtina. Průřez slovní zásobou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka určená čtenářům anglického tisku, překladatelům, učitelům, pracovníkům médií a studentům. Vznikla z excerpce slovní zásoby denního anglického tisku, časopisů a okrajově publikací s ekonomickou, politickou, technickou a jinou tematikou. Kniha obsahuje okolo 2500 hesel, doprovázených mnoha slovními spojeními, nebo autentickými příklady s českými protějšky a přes 400 zkratek a zkrácených slov či akronym.


...lní angličtina. Průřez slovní zásobou ... Angličtina - Knihkupectví NaVysokou ... ... (průřez slovní zásobou) Předmětná hesla Angličtina Čeština Přírodní vědy Společenské vědy Oborová terminologie Zkratky. Kniha je zařazena v kategoriích Naučná literatura > Slovníky > Dvojjazyčné překladové slovníky ... Příručka obsahuje zcela odlišnou slovní zásobu než předchozí publikace Aktuální angličtina. Průřez slovní zásobou. Pouze koncepce a struktura jsou stejné. J ... Aktuální angličtina 2. Tematické přehledy slovní zásoby ... ... . Pouze koncepce a struktura jsou stejné. Je určena širokému okruhu uživatelů. Vznikla z excerpce slovní zásoby aktuálních pramenů, informujících o nejnovějších jevech a trendech ve světě. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY