Šálek čaje v polostínu

Šálek čaje v polostínu - Alexandr Kliment | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandr Kliment
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šálek čaje v polostínu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šálek čaje v polostínu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandr Kliment. Číst Šálek čaje v polostínu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prozaik Alexandr Kliment debutoval sbírkou básní Těžká voda a i jeho zatím poslední kniha je knihou básnickou. Sbírka Šálek čaje v polostínu je inspirována starou čínskou poezií, přináší však verše zcela současné, existenciální, bilanční i náladové, melancholické i ostře reflexivní, lyrické i nesentimentálně pojmenovávající lidskou situaci. Kliment se v knize projevuje jako bytostný básník, jímž byl vždy, i ve svých nejlepších prózách (Nuda v Čechách, Basic Love) a fejetonech (Piano v moři).


...čaje v polostínu Autor: Kliment, Alexandr Nakladatel: Torst EAN: 9788072155187 ISBN: 978-80-7215-518-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 11,6 × 19,6 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Muj salek caje | Sleviste.cz ... . vydání) Sbírka Šálek čaje v polostínu je inspirována starou čínskou poezií, přináší však verše zcela současné, existenciální, bilanční i náladové, melancholické i ostře reflexivní, lyrické i nesentimentálně pojmenovávající lidskou situaci. Kliment se v knize projevuje jako bytostný básník, jímž byl vždy, i ve ... Sbírka Šálek čaje v polostínu je inspirována starou čínskou poezií, přináší však verše zcela současné ... KNIHA - ŠÁLEK ČAJE v POLOSTÍNU ... . Kliment se v knize projevuje jako bytostný básník, jímž byl vždy, i ve ... Sbírka Šálek čaje v polostínu je inspirována starou čínskou poezií, přináší však verše zcela současné, existenciální, bilanční i náladové, melancholické i ostře reflexivní, lyrické i nesentimentálně pojmenovávající lidskou situaci. Kliment se v knize projevuje jako bytostný ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY