Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež

Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež - Ibn Síná | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ibn Síná
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ibn Síná. Číst Stručný životopis zakladatele islámu: Určený pro školy a mládež Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kauza dánských karikatur z roku 2006, která rezonuje našimi médii do dnešní doby, vražda nizozemského režiséra Thea van Gogha či vyvraždění hinduistů během muslimské nadvlády v Indii mají jednoho společného jmenovatele – a tím je zakladatel islámu Mohamed. Ve jménu jeho a jeho učení se odehrávají dobré i zlé činy a ve jménu ochrany jeho cti jsou rukou muslimů vražděni ti, kteří si dovolí Mohameda kritizovat nebo zesměšňovat. Kdo ovšem byl Mohamed a jaký je jeho životní příběh? S tím nás na stránkách této knihy seznamuje bývalý muslim Alí Síná, který byl kdysi sám vychováván ve víře v Mohameda a v jeho učení. Kniha představuje stručný Mohamedův životopis, a jakožto příspěvek k vyvážené diskusi o islámu je určena především studentům středních škol.


...ý životopis zakladatele islámu Autor: Síná, Ibn Nakladatel: Lhoťan Lukáš EAN: 9788090603059 ISBN: 978-80-906030-5-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 17,7 × 20,5 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Islám / Nejlevnější knihy ... . vydání) Určený pro školy a mládež. SÍNÁ Alí. Info: Lhoťan Lukáš, 2016 (1.) - brož., 88 str. EAN: 9788090603059 ISBN: 978-80-906030-5-9 Kniha představuje stručný Mohamedův životopis, a jakožto příspěvek k vyvážené diskusi o islámu je určena především studentům středních škol. (určený pro školy a mládež) K odpadlictví od islámu je potřeba nějaký úvod. Ten je zde: všechny čtyří velké sunnitské právní školy (Hanafiovská, Málikovská, Šáfiovská a Hanbalovská) požaduj ... Zadrátované slunce: Příběh Mukla A023254 Jan Bartoš kniha ... ... . (určený pro školy a mládež) K odpadlictví od islámu je potřeba nějaký úvod. Ten je zde: všechny čtyří velké sunnitské právní školy (Hanafiovská, Málikovská, Šáfiovská a Hanbalovská) požadují pro odpadlíka SMRT, protože tradice obsahuje Mohamedův výrok: "Kdokoli by změnil své nábo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY