Verše pro mrtvé

Verše pro mrtvé - Lincoln Child, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lincoln Child,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Verše pro mrtvé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Verše pro mrtvé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lincoln Child,. Číst Verše pro mrtvé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta dolehly těžké časy. Nové vedení Newyorské terénní úřadovny není vůbec nakloněno jeho výstředním způsobům vyšetřování. I když Pendergast dosahuje pozoruhodné úspěšnosti ve svých případech, má také vysokou úmrtnost podezřelých. A to se jeho vedoucím nelíbí. Pokud chce Pendergast pokračovat ve své práci, musí se smířit s tím, že odteď bude pracovat s parťákem. A Pendergast rozhodně chce ve své kariéře pokračovat. Už kvůli tomu, že nový případ je v každém ohledu bizarní. S mladým agentem Coldmoonem dostane za úkol vyšetřit sérii vražd v Miami Beach. Pachatel vyřezává svým obětem srdce a nechává je s ručně psanými vzkazy na místních náhrobcích. Jednotlivé hroby nemají zdánlivě nic společného – až na to, že ve všech odpočívají ženy, které před lety spáchaly sebevraždu. Mají staré a nové případy něco společného? A jak s nimi souvisejí literární dopisy vraha, který se podepisuje pan Srdcelap? Ve velkolepém finále oba agenti bojují bok po boku o holý život – odhalí totiž tajemství, které má zůstat navždy pohřbené ve floridských bažinách.


...pro mrtvé Douglas Preston, Lincoln Child ... Verše pro mrtvé - Douglas Preston, Lincoln Child (2019 ... ... . 199 Kč ... Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit. Doporučujeme Hledáte Verše pro mrtvé od Douglas Preston,Lincoln Child? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Verše pro mrtvé kniha od: Lincoln Child, Douglas Preston. 86 % 52 hodnocení ... „Pro člověka pod skleněným zvonem, prázdného a zaraženého jako mrtvé dítě, je svět sám jeden velký zlý sen." — Sylvia Plath americká básnířka ... Verše pro mrtvé - Douglas Preston,Lincoln Child | Knihy ... ... ." — Sylvia Plath americká básnířka a spisovatelka 1932 - 1963 O snech , O světě , O zlosti Ukázky veršů na smuteční oznámení. Verš 1 - A přišla dlouhá no...SOUVISEJÍCÍ KNIHY