Kniha tvůrčího života: Kreativitou ke svobodě a spokojenosti

Kniha tvůrčího života: Kreativitou ke svobodě a spokojenosti - Bain Barnet | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bain Barnet
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha tvůrčího života: Kreativitou ke svobodě a spokojenosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha tvůrčího života: Kreativitou ke svobodě a spokojenosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bain Barnet. Číst Kniha tvůrčího života: Kreativitou ke svobodě a spokojenosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oceňovaný filmový tvůrce Barnet Bain srozumitelně a jasně radí, jak uvolnit sílu svého tvůrčího já. Seznamuje čtenáře s principy kreativity i s novými praktickými metodami, které pomáhají překonat návyky a podporují představivost. Učení známá z autorových filmů a workshopů jsou tak poprvé dostupná i v knižní podobě. Text je určen všem, kdo touží realizovat nějaký projekt, založit nový podnik, vytvořit umělecké dílo, mít naplňující vztah nebo uskutečnit svůj sen – bez ohledu na věk, vzdělání nebo zkušenosti.


...vůrčího života Autor: Barnet, Bain Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788073068226 ISBN: 978-80-7306-822-6 Originál: The Book of Doing and Being Překlad: Benhartová, Tereza Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Přírůstky - Úvod | Studijní a vědecká knihovna v ... ... . vydání) E-kniha: Kniha tvůrčího života -- Kreativitou ke svobodě a spokojenosti - Barnet Bain. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (kreativitou ke svobodě a spokojenosti) Předmětná hesla Kreativita Představivost ... Kniha tvůrčího života Bain Barnet Cena: 169 Kč 75 % celkové hodnocení 2 hodnocení ... Je ... Kniha tvůrčího života - Barnet Bain | Elektronická kniha ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (kreativitou ke svobodě a spokojenosti) Předmětná hesla Kreativita Představivost ... Kniha tvůrčího života Bain Barnet Cena: 169 Kč 75 % celkové hodnocení 2 hodnocení ... Je držitelem ocenění mediální skupiny Wisdom za využívání mé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY