Asi nejsem ženská

Asi nejsem ženská - Marcela Mlynářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Asi nejsem ženská.pdf


Chcete si knihu přečíst?Asi nejsem ženská ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst Asi nejsem ženská Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. I když se ani jí nevyhýbají zápory života, dává svým postojem jednoznačně najevo, že STOJÍ ZA TO HO ŽÍT. Především čtenářky, které hledají povzbuzení, pobavení a odreagování od každodenních starostí, by neměly váhat, protože tato kniha je určena především jim. Navíc je vyzdobena půvabnými ilustracemi Tereza Budilové.


...sem ženská Marcela Mlynářová Brána , 2013 Kniha Asi nejsem ženská Přidat komentář ... Asi nejsem ženská - 3za50.knizniklub.cz ... . Marla. 2 03. března. To je ono - užívat života když to jde, cestovat a bavit se! ... Asi nejsem ženská Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. Tak na tuhle knihu Asi nejsem ženská jsem se nesmírně těšila, ale bohužel mě celke ... Kniha: Asi nejsem ženská - Marcela Mlynářová | Knihy.ABZ.cz ... . Tak na tuhle knihu Asi nejsem ženská jsem se nesmírně těšila, ale bohužel mě celkem zklamala. Čekala jsem nějak hodně humornou knížku, jak už jsem u autorky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY