Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize

Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize - Zdenka Blechová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová,. Číst Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize Online je nyní tak snadné!

POPIS


Partnerský vztah je nejen o romantice, ale i o učení. A kdo se nechce učit, nepřežije. Oprášila jsem své poznatky na cestě partnerství a rozhodla se je vydat, protože všichni kráčíme stejnou cestou. Dnes žiji romantický vztah s partnerem i se sebou a s ostatními. Nejsou tam žádná obviňování, křivdy, utrpení, jen láska.Tato kniha vám dá návod na to, abyste to jednou mohli žít i vy. Život je třeba si užívat a ne strádat nepochopením druhého.


... zvládat krize Knihu si můžete objednat v e-shopu Zdenky Blechové ZDE Partnerský vztah je nejen o romantice, ... Jak přežít v partnerském vztahu - Zdenka Blechová | Knihy ... ... ... Jak přežít v partnerském vztahu. aneb Jak zvládat krize. Jak přežít v partnerském vztahu: aneb Jak zvládat krize Zdenka Blechová, Vladimír Malovec Všechny knihy můžete zakoupit v našem e-shopu s 20% slevou. Jak přežít v partnerském vztahu. aneb Jak zvládat krize. Partnerský vztah je nejen o romantice, ale i o učení. A kdo se nechce učit, nepřežije. Oprášila jsem sv ... Jak prezit v partnerskem vztahu aneb jak zvladat krize ... ... . Partnerský vztah je nejen o romantice, ale i o učení. A kdo se nechce učit, nepřežije. Oprášila jsem své poznatky na cestě partnerství a rozhodla se je vydat, protože všichni kráčíme stejnou cestou. Jak přežít v partnerském vztahu Autor: Blechová, Zdenka a Malovec, Vladimír Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové EAN: 9788087...SOUVISEJÍCÍ KNIHY