Muž, co strašnou smůlu měl

Muž, co strašnou smůlu měl - Martin Pospíšil | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Pospíšil
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, co strašnou smůlu měl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž, co strašnou smůlu měl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Pospíšil. Číst Muž, co strašnou smůlu měl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha navazuje na povídkovou sbírku Poslední pomoc a dává čtenáři nahlédnout do další životní etapy jednoho smolaře. Muže, který nepřijal všudypřítomné autority a zákony za své a raději sám sebe, pro dobro většiny, vyčlenil ze společnosti přijetím zcela inovativní životní filozofie. Jak mladého anarchistu převychovala armáda, či naučila zodpovědnosti služba u záchranných sborů? Kolik generálů a vrchních sester volilo raději odchod do předčasného důchodu/kulku? Či jak složité je v dnešní době koupit obyčejnou postel, nestát se objetí sňatkové podvodnice, a nebo se jen ve zdraví vrátit s půl kilem kokainu z dovolené v Mexiku? Na tyto a mnohé další neobyčejné příběhy z obyčejného života se můžete těšit v bohatě ilustrovaném románu autora Martina Pospíšila.


...o strašnou smůlu měl - Martin Pospíšil ... Autor - Pospíšil - Martin Pospíšil | Knihy.ABZ.cz ... . 272 likes. Volné pokračování nejhůře prodávaného bestselleru Poslední pomoc je konečně tu! Muž, co strašnou smůlu měl. Sdílet projekt Přispěním získáte nejen knihu až do domu, ale i mnohé jiné odměny, dle Vašeho výběru! Lehce sarkastický vypravěč Vás provede životem smolaře, který se rozhodl bojovat se systémem a nepřízní osudu tak trochu nevšední a často i nelegální cestou. Autor ... Muž, co strašnou smůlu měl ... Muž, co strašnou smůlu měl - Martin Pospíšil | Databáze knih ... . Autor ... Muž, co strašnou smůlu měl 2019; Karel IV. - Pán světa 2016; Kapsy 2018; Poslední pomoc 2017; Kniha Muž, co strašnou smůlu měl je v. Přečtených: 1x: Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Z dílny ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY