Šedí bastardi

Šedí bastardi - Jonathan French | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jonathan French
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šedí bastardi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šedí bastardi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan French. Číst Šedí bastardi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žij v sedle. Zemři na divočákovi.Taková je víra poloorků obývajících zemi Lot. Patří k bratrstvům známým jako kopyta; tito bývalí otroci střeží svůj neutěšený kraj na hřbetech obřích divokých prasat, speciálně šlechtěných k boji. Jsou tím jediným, co stojí mezi dekadentním srdcem ušlechtilého Hispartského království a divokými tlupami čistokrevných orků.Šakal střeží svůj kraj spolu s Šedými bastardy, jedním z osmi kopyt, která přežila kruté obléhání Lotu. Protože je mladý, prohnaný a velice ctižádostivý, navrhuje sesadit tyranského zakladatele Bastardů, válečníka zvaného Claymaster. Šakalův nebezpečný pokus o puč podpoří Kaňour, zuřivý kříženec s větším množstvím orkské než lidské krve, a Nádherná, jediná jezdkyně ze všech kopyt.Když kvůli příchodu cizího čaroděje vyjde podlá zrada najevo, Šakalovy plány končí ve zmatku a nejistotě. On sám se ocitá v sedle se zajatou elfskou dívkou, jejíž přítomnost začne narušovat jeho spojenectví. S blížícím se anarchickým krvavým rituálem Měsíce zrádců se Šakal musí rozhodnout, komu zůstane věrný, a najít si své místo ve světě, který odměňuje jen zlomyslné.


...niha Šedí bastardi Přidat komentář. MichalTršo ... Šedí bastardi | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . 12. května. Jedno z nejlepších fantasy co jsem za poslední dobu četl. ... Šedí bastardi. Jonathan French. Taková je víra poloorků obývajících zemi Lot. Patří k bratrstvům známým jako kopyta; tito bývalí otroci střeží svůj neutěšený kraj na hřbetech obřích divokých prasat, speciálně šlechtěných k boji. Audiokniha Šedí bastardi obsahuje první díl z knižní fantasy série Země Lot. Autor Jonathan French, čte Pavel Soukup. Krví na ... RECENZE: Jonathan French, Šedí bastardi | sarden.cz ... . Autor Jonathan French, čte Pavel Soukup. Krví nasáklé fantasy plné sarkasmu a temnoty Žít v sedle! Zemřít na mazlovi! Takové je krédo poloorků obývajících Souzené země. Šedí bastardi jsou sice v jistém slova smyslu velice tradiční ukázkou klasické fantasy (nechybí tu orci, elfo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY