Střídavá péče pro Kukačku

Střídavá péče pro Kukačku - Pavel Brycz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Brycz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Střídavá péče pro Kukačku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Střídavá péče pro Kukačku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Brycz. Číst Střídavá péče pro Kukačku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozvod. Manželé svádějí bitvu o svou šestnáctiletou dceru. Oba chtějí dítě jen pro sebe. Ale soudkyně prosazuje střídavou péči. Matka však prohlásí, že manžel není biologický otec, a nevidí důvod, proč by měl uplatňovat nárok na dceru. Je ochotná po tomto pozdním přiznání nést následky, nepotřebuje jeho alimenty. Šok pro manžela! Následují testy paternity. A skutečně potvrdí, že dcera není jeho a vychovával kukaččí mládě. Ale jaký šok, když neuspěje v testech maternity, které si formálně vymohl právník poškozené strany, ani matka! Tři lidé, kteří k sobě patřili, jsou náhle postaveni do naprosto nové situace. Vlastně i čtvrtý člověk, tajemný muž, úlet ženy před 17 lety, ten, který zpovzdálí sledoval své dítě, ztratí svou jistotu. Otec a matka se pokoušejí s Kukačkou, dcerou (která má hodně nepraktického přítele) a se slizkým právníkem matky najít řešení. A tak se vydávají na cestu za tajemstvím minulosti. Před 16 lety totiž matka rodila v malém slovenském městečku, kde dodnes žijí její rodiče. Cesta přinese mnohé směšné i vypjaté situace, ale paradoxně všem mezní situace velmi pomůže ve sblížení. Vypátrají fatální záměnu v porodnici? Najdou vlastní dítě ženy, které odtud odnesla jiná? A kdo bude biologickým otcem takového dítěte? Stále ještě manžel ženy, nebo tajemný svůdce z před 17 lety, který se v příběhu neustále pohybuje jako přízrak a kardinál Richelieu?


...vá péče pro Kukačku - česká kniha, český autor ... Střídavá péče pro Kukačku | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Skvělá obálka, méně skvělý obsah. Kniha rozebírá téma nefungující rodiny Kukačkových, kdy se manželka rozhodne pro rozvod a u soudu aby měla navrch vyřkne že její dcera Jana stejně není jejího současného manžela. Střídavá péče - pro, proti a proč? Publikováno: 21. 9. 2017, aktualizováno: 11. 11. 2019 | Kategorie: Téma měsíce. Není snad více diskutované otázky mezi rozvádě ... Pavel Brycz - Střídavá péče pro Kukačku | Levné knihy ... . Není snad více diskutované otázky mezi rozvádějícími se rodiči a odbornou i laickou veřejností zainteresovanou v oblasti rodinného práva než právě otázka vhodnosti a důležitosti střídavé péče. Pavel Brycz - Střídavá péče pro kukačku Tahle knížka je jedna z těch, které jsem si na léto půjčila v knihovně. Zaujal mne titul - říkala jsem si, že by literární...SOUVISEJÍCÍ KNIHY