Padesát minut

Padesát minut - Robert M. Lindner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert M. Lindner
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Padesát minut.pdf


Chcete si knihu přečíst?Padesát minut ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert M. Lindner. Číst Padesát minut Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor knižní předlohy k filmu Rebel bez příčiny a zkušený psychoterapeut a psychoanalytik Robert Lindner napsal pět napínavých příběhů z vlastní terapeutické praxe. Poutavě v nich líčí proces terapie, která staví na psychoanalýze, ale která si v mezních situacích žádá nekonvenční, tvůrčí přístup. Význam intuice v práci zkušeného terapeuta se ukazuje jako stěžejní při pronikání do klientovy psychiky, jeho minulosti i při hledání cesty k řešení současných potíží. Ve všech příbězích vystupuje terapeut především jako ten, kdo hledá cestu ke klientovi, vždy se snaží porozumět a najít tu nejlepší alternativu pomoci. Je upřímný i ve svých tápáních a selháních a to ho, a psychoterapii jako takovou, zpřístupňuje a zlidšťuje. V jednotlivých příbězích se střídá líčení terapie, odborné poznámky k ní, ale i živé líčení událostí z minulosti klientů.


...t minut book. Read 45 reviews from the world's largest community for readers ... Helena Hartlová | Překlady a tlumočení z angličtiny ... . Autor knižní předlohy k filmu Rebel bez příčiny a zkušený psychoterap... Strašiříjen III - PADESÁT MINUT ODPADU A PODIVNOSTÍ Tomas2886Cz. Loading... Unsubscribe from Tomas2886Cz? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 38K. ČD Cargo 230.064-8, Pn 44738, Pouzdřany, 250 Padesát minut po východu slunce, kdy již stačí sluneční svit k překonání okolních vyvýšenin, projela těsně za railjetem tahle skvostná soupravička. Lindner, Robert M.: Padesát minut - recenzent Bombeska. Americký spisovat ... Padesát minut - Robert M. Lindner | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Lindner, Robert M.: Padesát minut - recenzent Bombeska. Americký spisovatel, psycholog, vězeňský psychiatr a psychoanalytik praktikující hypnóz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY