Řvi potichu, brácho

Řvi potichu, brácho - Ivona Březinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řvi potichu, brácho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řvi potichu, brácho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Řvi potichu, brácho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeremiáš je jiný. Žije ve světě, který má svá přísná pravidla, ve světě, kde každý den v týdnu má jinou barvu a kde jsou krajíce chleba kulaté. Se světem, v němž žije maminka se sestrou, si příliš nerozumí, nevyzná se v něm. Ale nevadí mu to, má přece ten svůj. Ostatním sice občas připraví horkou chvilku, ale ani milující maminka, ani dvouvaječné dvojče na něj nedají dopustit. Hlavně aby jim Jeremyho nedali do ústavu, to by nepřežily. Ivona Březinová citlivě, ale s nezbytným nadhledem vypráví příběh autistického chlapce a jeho okolí, které se s jeho poruchou musí dennodenně vyrovnávat. Knížka s výtečnými ilustracemi Tomáše Kučerovského dětem ukazuje, že s poruchou autistického spektra se dá žít a že nakonec je ze všeho nejdůležitější jako vždycky láska a dostatek porozumění.


...tichu, brácho 2016; Jmenuji se Alice - Jsem narkomanka 2002; Jmenuji se Ester - Jsem gamblerka 2007; Lentilka pro dědu Edu 2006; všech 109 knih autora ... Řvi potichu, brácho od 140 Kč - Heureka.cz ... . Podobné knihy. Lukáš a profesor Neptun 2017; Můj brácha Tornádo 2018; Nejsem jako vy 2011; všech 6 podobných. Kniha Řvi potichu, brácho je v Jeremiáš je jiný. Žije ve světě, který má svá přísná pravidla, ve světě, kde každý den v týdnu má jinou barvu a kde jsou krajíce chleba kulaté. Se světem, v němž žije maminka se sestrou, si příliš nerozumí, nevyzná se v něm. Ale nevadí mu to, má přec Tato video je určeno jen pro o ... I. Březinová | Řvi potichu, brácho | 1. část - MODRÁ - YouTube ... . Se světem, v němž žije maminka se sestrou, si příliš nerozumí, nevyzná se v něm. Ale nevadí mu to, má přec Tato video je určeno jen pro osoby s těžkým zrakovým postižením, které mají zakoupenou knihu Řvi potichu, brácho od Ivony Březinové Category Entertainment Ke knize "Řvi po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY