Sestřičky na příjmu

Sestřičky na příjmu - Donna Douglasová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Donna Douglasová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sestřičky na příjmu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sestřičky na příjmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donna Douglasová. Číst Sestřičky na příjmu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy budoucích sestřiček v Nemocnici Nightingale pokračují i na jaře roku 1937. Na studentskou kolej přichází nová obyvatelka Jess Jagová a má velké plány. Chce se dostat co nejdál od své nechvalně známé rodiny z East Endu a zařídit si vlastní život. Její rodina ji však sleduje na každém kroku. Také další nováček v Nemocnici Nightingale, Effie O´Harová, se těší na nový začátek. Poté, co opustila svou rodnou vesničku v Irsku, si užívá Londýna. Ovšem stejně jako u Jess, ani její rodina není nikdy daleko. V případě Effie jde o její dvě starší sestry, které pracují jako zdravotní sestry přímo v Nightingale. Studentky třetího ročníku, Dora Doyleová a Lucy Laneová, byly již od začátku studií soupeřkami. Jak se ale blíží závěrečné zkoušky, zaplétají se obě do sítí tajemství, která by mohla ukončit jejich studia i jejich kariéry. Čím více se snaží se vším vypořádat, tím více poznávají, že se spoléhají především jedna na druhou. Může se ukázat, že váš úhlavní nepřítel je ve skutečnosti vaším nejlepším přítelem?


...ky na příjmu 2019; Podobné knihy. Sestřičky 2017; Kniha Sestřičky na příjmu je v ... Sestřičky na příjmu - Douglasová Donna - knihkupectví ... ... . Právě čtených: 1x: Přečtených: 78x: Čtenářské výzvě ... Sestřičky na příjmu - Donna Douglasová. Příběhy budoucích sestřiček v Nemocnici Nightingale pokračují i na jaře roku 1937. Na studentskou kolej... Hledáte Sestřičky na příjmu od Donna Douglasová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Objednávejte knihu Sestřičky na příjmu v internetovém kni ... Sestřičky na příjmu - Donna Douglasová — Kniha.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Objednávejte knihu Sestřičky na příjmu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Příběhy budoucích sestřiček v Nemocnici Nightingale pokračují i na jaře roku 1937. Na studentskou kolej přichází nová obyvatelka Jess ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY