Život s nepřítelem: Byla jsem ženou tyrana

Život s nepřítelem: Byla jsem ženou tyrana - Lenka Stránská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Stránská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život s nepřítelem: Byla jsem ženou tyrana.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život s nepřítelem: Byla jsem ženou tyrana ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Stránská. Číst Život s nepřítelem: Byla jsem ženou tyrana Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když si začínala psát deník, možná již tušila, že její manželství je omyl. Přesto v něm vytrvala osmapadesát let. Po manželově smrti bilancuje život se sebestředným sobcem, fakticky a téměř bez emocí popisuje ústrky, schválnosti, nadávky a hrubé zacházení, občas vrcholící fyzickým napadením. Některé ze zaznamenaných příhod jsou sotva uvěřitelné, z jiných až mrazí. Hrdinka však dokáže hodnotit svůj osud s nadhledem a smyslem pro humor... Její deník právě držíte v ruce. Varuje všechny, kdo se domnívají, že násilnického partnera změní, vychovají, polepší. Apeluje i na lhostejné svědky domácího násilí, kteří nezasahují s poukazem na heslo co se doma navaří, to se doma sní. Kniha vznila ve spolupráci s agenturou Guideline, s.r.o., Praha v rámci kampaně Asociace pracovníků intervenčních center ČR proti domácímu násilí s názvem Mlčení bolí.


...Život s nepřítelem - Byla jsem ženou tyrana - Lenka Stránská ... Život s nepřítelem: Byla jsem ženou tyrana (Lenka Stránská ... ... ... kteří nezasahují s poukazem na heslo co se doma navaří, to se doma sní. (byla jsem ženou tyrana) Předmětná hesla Stránská, Lenka, 1958-Týrané ženy - Česko Domácí násilí ... Všechny informace o produktu Kniha Život s nepřítelem - Byla jsem ženou tyrana - Lenka Stránská, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Život s nepřítelem - Byla jsem ženou tyrana - Lenka Stránská. Život s nepřítelem Byla jsem ženou tyrana. Přidat recenzi Au ... Kniha Život s nepřítelem - Byla jsem ženou tyrana - Lenka ... ... . Život s nepřítelem Byla jsem ženou tyrana. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY