Gangsterova přítelkyně

Gangsterova přítelkyně - Karolina Ramqvistová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karolina Ramqvistová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gangsterova přítelkyně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gangsterova přítelkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karolina Ramqvistová. Číst Gangsterova přítelkyně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Než John toho rána vyrazil, vzal si na sebe novou teplákovou soupravu a nové běžecké boty, Karin dostala mobil s dobíjecí kartou. Oděv i hovory, co nejdou vystopovat. Řekl „uvidíme se brzy,“ neřekl ale kdy. Všichni, kteří byli před ním, tvrdili, že se o ni postarají, ale on jí koupil dům jako hrad. Tam na něj čeká a nemá dovoleno vycházet ven, zatímco on je zase venku „za prací“. Co ji přitahuje na muži, jehož denním chlebem je násilí a zločin? Zatímco její přítelkyně se chtějí bavit, ona přemýšlí o tom, co jí žene, jakou cenu musí za vše platit a jestli se rozhodla skutečně správně. Střípky okolního světa jí připomínají, jaké to mohlo být. Gangsterova přítelkyně je zajímavá kniha z mnoha důvodů. Popisuje život v mezidobí, život nežitý skutečně naplno. Karin tráví mnoho času přemýšlením – o Johnovi, o svém dřívějším životě, o tom, jak dobrovolné bylo její rozhodnutí. Bylo opravdu dobrovolné? Styl i tón vyprávění jsou sice umírněné, ale pod povrchem to vře. Zlost se ven nedostane, pocity se nedávají na odiv, vše musí zůstat skryto, jde o to neztratit tvář. Karininy přítelkyně nejsou zvlášť sympatické, ale jejich podobně smutný úděl vzbuzuje soucit. Ani ony nemají na výběr. Největší oporu tak Karin nachází v manželce hlavního hrdiny Scorseseho filmu Mafiáni, Karen, s kterou se neustále srovnává a jíž bere jako svůj vzor.


...rova přítelkyně působí jako smutný příběh, nad kterým se chce kroutit hlavou ... Gangsterova přítelkyně - Karolina Ramqvistová | Knihy ... ... . Střízlivé myšlenky střídají zkázonosná rozhodnutí, sebedestrukce je omlouvaná tím, že tohle je přece hrdinčin život jak má být, že jinak by nebyla spokojená. Gangsterova přítelkyně book. Read 29 reviews from the world's largest community for readers. Než John toho rána vyrazil, vzal si na sebe novou teplákovou... A právě o tom, co vše jsou ženy pro lásku ochotny přehlížet, vypráví vel ... Gangsterova přítelkyně | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... A právě o tom, co vše jsou ženy pro lásku ochotny přehlížet, vypráví velice komorní román Gangsterova přítelkyně od Karoliny Ramqvistové. Příběh vypráví Karin. Třicetiletá mladá žena, která má ráda knížky, baví ji vaření a miluje mafiána Johna. Vzhledem k tomu, že jsem četla předchozí knížku gangsterova přítelkyně, chtěla jsem vědět jak to...SOUVISEJÍCÍ KNIHY